Publications Office of the EU
Renovatie en renovatie van de zwem- en sporthal in Olfen - Elektrotechnik - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Renovatie en renovatie van de zwem- en sporthal in Olfen - Elektrotechnik

  • Gepubliceerd
    08/03/2024
  • Uiterste termijn
    16/04/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    16/04/2024
  • Gunning
    11/07/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Olfen
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Sector (CPV)
45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
593,949.50 EUR
Referentienummer inschrijving
9-2024
Beschrijving

De stad Olfen, Kirchstraße 5, 59399 Olfen, is van plan de zwem- en sporthal met het bijbehorende verbindingsgebouw en de kleedkamers volledig te renoveren. De zwem- en sporthal bevindt zich aan de Von-Vincke-Straße. Vlak naast de sporthal staat de vrijwillige brandweer van de stad Olfen. Voor de ongehinderde uitgang van de brandweerwagens in geval van alarm geldt een absoluut stopverbod op dit deel van de Von-Vincke-Straße. Bij het laden van de bouwplaats en/of het laden van puincontainers of andere aankomsten en vertreken moet bijzondere aandacht worden besteed aan de vrije uitgang van de brandweer. De volgende lijst van diensten is niet verdeeld in de gebieden · Zwembad, · Tussenvleugel (garderobe en entree) · Sporthal met materiaalruimte. Aan de zuidkant van het bouwproject ligt de Stadthalle. Deze is via een verbindingsgang verbonden met de tussenvleugel. Het verbindingspad blijft behouden. Aan de zuidkant van de sporthal is de thuisbasis van de Musikzugverein. Ook dit blijft onveranderd. Het verwarmingssysteem voor het gehele complex, d.w.z. voor de brandweer, sport- en zwemhal en voor het stadhuis, bevindt zich centraal in de tussenvleugel. Het verwarmingssysteem moet gedurende de gehele bouwperiode in bedrijf blijven. Bebouwde oppervlakten (voorraad): Zwembad 21,00 x 13,80 m, H 5,00 m Tussenvleugel Kleedkamer/ingang 23,00 x 20,70 m, H 3,00 m Sporthal 15,00 x 29,10 m, H 6,40 m Massa's, bij benadering: 500m elektrische installatieleiding, diverse afmetingen en types Ong. 13.500m hoogspanningslijnen Ong. 4650m datalijnen Ong. 227 armaturen (installatie en constructie) Veiligheidsverlichting ca. 125 armaturen ENS systeem met ca. 63 luidsprekers en 8 drukknop detectoren

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E94451138
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.subreport.de/E94451138
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/04/2024 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Preis 100 %
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
593,949.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Reeck & CO. KG
Postadres:
Stad: Olfen
Postcode: 59399
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.