Publications Office of the EU
Polen-Piotrków Trybunalski: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Piotrków Trybunalski: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie

  • Gepubliceerd
    05/09/2023
  • Uiterste termijn
    06/10/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    06/10/2023
  • Gunning
    30/11/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Powiat Piotrkowski
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Locatie van de koper
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Sector (CPV)
09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
18,478,578.35 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
24,400,593.63 PLN
Referentienummer inschrijving
IM.272.44.2023.AZ
Beschrijving

1.Przedmiotem zamówienia jest: zakup energii elektrycznej dla: Powiatu Piotrkowskiego i jego jednostek
organizacyjnych, Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jego jednostek organizacyjnych, Gmin Powiatu:
Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów,
Wola Krzysztoporska oraz wszystkich jednostek organizacyjnych wchodzących w skład ww. gmin
na podstawie umowy o wspólnym przeprowadzeniu przetargu. Łącznie do 1784 punktów poboru energii na
jednakowych warunkach cenowych za 1 MWh dla wszystkich taryf.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi tabela ze wskazaniem punktów poboru energii elektrycznej
oraz ich przewidywane zapotrzebowanie na energię w roku 2024 – Załącznik nr 13 do SWZ – Szczegółowy
Opis Przedmiotu Zamówienia.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Powiat Piotrkowski
Nationaal registratienummer: 590648416
Postadres: ul. Dąbrowskiego 7
Stad: Piotrków Trybunalski
NUTS-code: PL713
Postcode: 97-300
Land: POL
Contactpersoon: Alicja Zys
Hoofdadres: https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl
Elektronisch via:
https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/10/2023 09:10
Kopers
Gmina Sulejów
Gmina Grabica
Gmina Wola Krzysztoporska
Gmina Aleksandrów
Miasto Piotrków Trybunaslki
Gmina Gorzkowice
Gmina Rozprza
Gmina Moszczenica
Gmina Czarnocin
Gmina Łęki Szlacheckie
Gmina Ręczno
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
18,478,578.35 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
24,400,593.63 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: PGE Obrót Spółka Akcyjna
Postadres: ul. 8 Marca 6
Stad: Rzeszów
Postcode: 35-959
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.