Publications Office of the EU
Spanje-Córdoba: Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Córdoba: Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie

  • Gepubliceerd
    26/08/2019
  • Uiterste termijn
    26/09/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    16/10/2019
  • Gunning
    11/12/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Servicio Andaluz de Salud, Hospital Universitario Reina Sofía
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES613 Córdoba
Locatie van de koper
NUTS code: ES613 Córdoba
Sector (CPV)
33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,382,136.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
329,080.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Acuerdo Marco para el suministro de material específico para cirugía cardiovascular (asistencia cardiorrespiratoria) con cesión de uso de equipamiento necesario para la utilización del material para los centros que integran la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Servicio Andaluz de Salud-Hospital Universitario Reina Sofía
Postadres: Avenida Menéndez Pidal, s/n
Stad: Córdoba
NUTS-code: ES613
Postcode: 14004
Land: ESP
Contactpersoon: Registro General del Hospital Universitario Reina Sofía
Hoofdadres: http://www.juntadeandalucia.es/servicioandaluzdesalud
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/10/2019 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,382,136.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
329,080.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Palex Medical, S. A.
Postadres:
Stad: Alcobendas (Madrid)
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.