Publications Office of the EU
Contrato de suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid). - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrato de suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid).

  • Gepubliceerd
    17/09/2024
  • Uiterste termijn
    16/10/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    22/10/2024
  • Gunning
    10/02/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Navalcarnero
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
44115200 Loodgieters- en verwarmingsmateriaal
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
240,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
059SUM24
Beschrijving

Es objeto del contrato el suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid), con las características técnicas establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/10/2024 09:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Oferta económica.
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
240,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: SONEPAR SPAIN, S.A.U.
Postadres:
Stad: Leganés/Madrid
Postcode: 28914
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.