Publications Office of the EU
Roemenië-Constanța: Papieren wegwerpproducten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Constanța: Papieren wegwerpproducten

  • Aangekondigd
    05/08/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inactief
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
CSEI MARIA MONTESSORI
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO223 Constanţa
Locatie van de koper
NUTS code: RO223 Constanţa
Sector (CPV)
33772000 Papieren wegwerpproducten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,042.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Mănuși nitril, măsura S,M,L, 100 buc./cutie

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
5,042.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.