Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Reiniging van reservoir - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Reiniging van reservoir

  • Gepubliceerd
    06/02/2014
  • Uiterste termijn
    24/02/2014
  • Gunning
    29/05/2014
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90913200 Reiniging van reservoir
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,950,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,720,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Licitación 6011400016
Beschrijving

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
6,950,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
5,720,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Postadres: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Stad: Madrid
Postcode: 28016
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.