Publications Office of the EU
Hongarije-Szeged: Diagnostische agentia - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Hongarije-Szeged: Diagnostische agentia

  • Gepubliceerd
    11/05/2016
  • Uiterste termijn
    27/06/2016
  • Gunning
    10/10/2016
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Szegedi Tudományegyetem
Plaats van uitvoering
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Locatie van de koper
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Sector (CPV)
33694000 Diagnostische agentia
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
65,000,000.00 HUF
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
55,476,000.00 HUF
Referentienummer inschrijving
3/Ny/2016/SZTE
Beschrijving

Adásvételi szerződés Szepszis kórokozóinak kimutatására szolgáló, mikrobiológiai tenyésztésre alkalmas haemokultúra palackok, haemokultúra automata (berendezés) beszerzésére, számítógépes informatikai rendszerek biztosításával.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Szegedi Tudományegyetem
Nationaal registratienummer: AK07122
Postadres: Szentháromság u. 34.
Stad: Szeged
NUTS-code: HU333
Postcode: 6722
Land: HUN
Contactpersoon: Macsek Bernadett
Hoofdadres: http://www.u-szeged.hu
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
CPV-code

33694000 - Diagnostische agentia

33100000 - Medische apparatuur

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
65,000,000.00 HUF
Definitieve waarde van de opdracht
55,476,000.00 HUF
Gunning van het contract
Officiële naam: Diagnosticum Zrt.
Postadres: Attila u. 126.
Stad: Budapest
Postcode: 1047
Land: HUN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.