Publications Office of the EU
Frankrijk-Metz: Brandstoffen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Metz: Brandstoffen

  • Gepubliceerd
    04/08/2020
  • Uiterste termijn
    18/09/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    18/09/2020
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
GCS blanchisserie de Lorraine Nord
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF33 Moselle
Locatie van de koper
NUTS code: FRF33 Moselle
Sector (CPV)
09100000 Brandstoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
247,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2020_2
Beschrijving

Porte sur la fourniture et la distribution de combustible en qualité et quantité convenable pour assurer le fonctionnement optimal des installations thermiques (Prestation P1), la conduite, la surveillance, le dépannage et l'entretien courant (Prestation P2), ainsi que le gros entretiens et le renouvellement des matériels (Prestation P3).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: GCS blanchisserie de Lorraine Nord
Nationaal registratienummer: 265 703 454 00016
Postadres: 14 rue des Potiers d'Étains
Stad: Metz
NUTS-code: FRF33
Postcode: 57070
Land: FRA
Hoofdadres: http://www.blanchisserie-lorraine-nord.fr
Elektronisch via:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=5484&orgAcronyme=57SME01
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/09/2020 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
247,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.