Publications Office of the EU
26/007-Kaderovereenkomst voor bemande bewaking en aanverwante diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

26/007-Kaderovereenkomst voor bemande bewaking en aanverwante diensten

  • Gepubliceerd
    19/06/2026
  • Uiterste termijn
    17/07/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gas Networks Ireland
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: IE053 South-West
Sector (CPV)
79710000 Beveiligingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Het toepassingsgebied van het contract is de vaststelling van een kaderovereenkomst voor één leverancier voor de levering van bemande bewakings- en aanverwante diensten voor de commerciële kantoren en het vastgoednetwerk van Gas Networks Ireland, met inbegrip van BNI (UK) Limited en haar dochterondernemingen. Het contract heeft betrekking op dienstverlening op belangrijke operationele en strategische locaties in de Republiek Ierland en het Verenigd Koninkrijk (met inbegrip van Noord-Ierland en Schotland), alsook op het eiland Man.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8431648
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8431648
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
9,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.