Publications Office of the EU
75/PN/ZP/U/2024 - Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

75/PN/ZP/U/2024 - Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi

  • Gepubliceerd
    24/05/2024
  • Uiterste termijn
    24/06/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    24/06/2024
  • Gunning
    26/07/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Centralny Szpital Weteranów
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sector (CPV)
50420000 Reparatie en onderhoud van medische en chirurgische uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
296,200.00 PLN
Referentienummer inschrijving
75/PN/ZP/U/2024
Beschrijving

Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/uskwam_umedlodz
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://platformazakupowa.pl/pn/uskwam_umedlodz
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/06/2024 09:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Kryterium - Czas reakcji „pogotowia”
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
296,200.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: ASMEDICA SP. Z O.O.
Postadres:
Stad: Warszawa
Postcode: 20-701
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.