Publications Office of the EU
Duitsland-Berlijn: Beveiligingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Berlijn: Beveiligingsdiensten

  • Gepubliceerd
    11/12/2020
  • Uiterste termijn
    12/01/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    12/01/2021
  • Gunning
    29/01/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
DB Station & Service AG (Bukr 11)
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEC03 Neunkirchen
Locatie van de koper
NUTS code: DE30 Berlin
Sector (CPV)
79710000 Beveiligingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
20FEI48106
Beschrijving

Sicherung gegen die Gefahren aus dem Bahnbetrieb bei Arbeiten in Gleis− und Weichenbereichen der Deutschen Bahn AG und unterstützende bauaffine Dienstleistungen zur Abwicklung der Baumaßnahme.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bieterportal.noncd.db.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/5d5da93d-d111-4251-a1d7-c6e0c535877d
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/01/2021 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.