Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Milton Keynes: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verenigd Koninkrijk-Milton Keynes: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

  • Gunning
    16/01/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Transport Systems Catapult
Plaats van uitvoering
NUTS code: United Kingdom
Locatie van de koper
NUTS code: United Kingdom
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
35,500.00 GBP
Referentienummer inschrijving
DN373769
Beschrijving

Development of a through network journey model as detailed within the tender documentation.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
35,500.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: Cogitare Ltd
Postadres:
Stad: Horley
Postcode: RH6 6PH
Land: GBR

Officiële naam: Amey OWR Ltd
Postadres:
Stad: Oxford
Postcode: OX4 4DQ
Land: GBR

Officiële naam: NG Space Engineering Ltd
Postadres:
Stad: Warrington
Postcode: WA1 1RG
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.