Publications Office of the EU
Tsjechië-České Budějovice: Milieuzorgdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-České Budějovice: Milieuzorgdiensten

  • Gunning
    06/12/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Jihočeský kraj
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Sector (CPV)
90700000 Milieuzorgdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
245,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
240,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
OVZI 110197/2018/pabu
Beschrijving

Botanický průzkum/zhodnocení vybraných částí (dotčených projektem) celkem 4 vybraných EVL z hlediska stavu a rozšíření evropsky významných lesních stanovišť, především: 91E0 – Smíšené jasanovo-olšové lužní lesy temperátní a boreální Evropy (Alno-Padion, Alnion incanae, Salicion albae) a současné zhodnocení zdejšího výskytu vybraných nepůvodních a invazních druhů rostlin. Založení cca 14 (max. 20) km standardizovaných trvalých transektů, na kterých bude v letech 2018 - 2024 každoročně prováděno hodnocení zdejší vegetace se zvláštním zřetelem na kvalitu a rozšíření výše zmíněného lesního stanoviště a vybraných nepůvodních/invazních druhů rostlin.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
245,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
240,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Natura Servis s.r.o.
Postadres: Říčařova 66/22
Stad: Hradec Králové
Postcode: 503 01
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.