Publications Office of the EU
Litouwen-Kelmė: Toezicht op bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litouwen-Kelmė: Toezicht op bouwwerkzaamheden

  • Gunning
    13/08/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Kelmės rajono savivaldybės administracija
Plaats van uitvoering
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Locatie van de koper
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Sector (CPV)
71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Projektų „Pėsčiųjų tako Vytauto Didžiojo g., Kelmės m., tiesimas“ ir „Tako įrengimas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 2107 Kelmė–Mickiai ruože nuo 0,663 iki 0,906 km ir nuo 1,062 iki 1,066, kuriam Kelmės mieste suteiktas Vytauto Didžiojo gatvės pavadinimas“ projekto vykdymo priežiūros paslaugos.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
2,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: UAB „Šiaulių hidroprojektas“
Postadres:
Stad: Šiauliai
Postcode:
Land: LTU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.