Publications Office of the EU
Framework Agreement Agency Performance Event Management Jaarlijkse conferentie - PR1159235-9736-R - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Framework Agreement Agency Performance Event Management Jaarlijkse conferentie - PR1159235-9736-R

  • Gepubliceerd
    04/06/2026
  • Uiterste termijn
    19/06/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    19/06/2026
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
55120000 Diensten voor vergaderingen en conferenties in hotel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
PR1159235-9736-R
Beschrijving

Raamovereenkomst Prestaties van het Agentschap Beheer van evenementen Jaarlijkse vergadering

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://vergabe.fraunhofer.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://vergabe.fraunhofer.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/06/2026 12:00
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.