Publications Office of the EU
Vrijwillige transparantie t.b.v. onderhoud eDocs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vrijwillige transparantie t.b.v. onderhoud eDocs

  • Gunning
    04/09/2024
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gemeente Eindhoven
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: NL414 Zuidoost-Noord-Brabant
Sector (CPV)
48000000 Software en informatiesystemen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
800,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

De gemeente Eindhoven wil Unisys ter overbrugging van de transitie naar Common Ground en ter voorbereiding op een komende aanbestedingsprocedure een opdracht verstrekken voor het leveren van onderhoud aan eDocs. Gedurende de overbruggingsperiode wordt inzichtelijk gemaakt hoe de applicatie zich verhoudt tot andere gemeentelijke applicaties en wordt voorgesorteerd op een aanbestedingsprocedure. De overbruggingsperiode is maximaal 2 jaar. Het maximum totaal bedrag voor de volledige overbruggingsperiode is € 400.000,-. € 400.000,- Zie document ''Publicatie vrijwillige transparantie onderhoud eDocs - gemeente Eindhoven''

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet van toepassing
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
800,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Unisys Nederland N.V.
Postadres:
Stad: Leusden
Postcode: 3833LB
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.