Publications Office of the EU
Levering en installatie van digitale alarmsirenes voor het waarschuwings- en alarmsysteem - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering en installatie van digitale alarmsirenes voor het waarschuwings- en alarmsysteem

  • Gepubliceerd
    25/02/2025
  • Gunning
    22/01/2026
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL721 Kielecki
Sector (CPV)
35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,233,398.80 PLN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Levering en installatie van digitale alarmsirenes, een belangrijk onderdeel van het waarschuwings- en alarmsysteem (SOiA). Het contract wordt uitgevoerd in het kader van het project “Uitbreiding van het waarschuwings- en waarschuwingssysteem”, dat deel uitmaakt van het nationale herstel- en veerkrachtplan.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

35120000 - Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur

35121700 - Alarmsystemen

35200000 - Uitrusting voor de politie

79000000 - Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging

32200000 - Zendapparatuur voor radiotelefonie, radiotelegrafie, radio-omroep en televisie

35240000 - Sirenes

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Gewicht (percentage, exact): 10
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Gewicht (percentage, exact): 30
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
2,233,398.80 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Postadres:
Stad: Bęczków
Postcode: 26-008
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.