Publications Office of the EU
Duitsland-Hamburg: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Hamburg: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

  • Gepubliceerd
    04/03/2020
  • Uiterste termijn
    14/04/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    14/04/2020
  • Gunning
    28/05/2020
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Berufsgenossenschaft für Gesundheitsdienst und Wohlfahrtspflege (BGW)
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE6 Hamburg
Locatie van de koper
NUTS code: DE600 Hamburg
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
480,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2020/05
Beschrijving

Die Auftraggeberin setzt übergreifend ein Modernisierungsprogramm auf, um die IT-Infrastruktur der Auftraggeberin zu modernisieren und den zukünftigen Herausforderungen anzupassen. Hierbei wird auch die existierende Softwarebereitstellung und Infrastruktur-Provisionierung im Rahmen der Modernisierung der IT-Infrastruktur der Auftraggeberin vollständig erneuert und überarbeitet. Bei der Auftraggeberin kommt das Werkzeug MS SCCM bei der Softwareverteilung zum Einsatz. Die Auftraggeberin plant die Erst- und Neuinstallation von Arbeitsplatzrechnern sowie die Bereitstellung von Dritt- oder weiterer Software für Arbeitsplatzrechner und Server weiter zu automatisieren. Zur Umsetzung des Projekts fallen sowohl Planungs-, Konzeptions- als auch Umsetzungsleistungen an. Diese Projektleistungen sollen an einen externen Dienstleister vergeben werden.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Berufsgenossenschaft für Gesundheitsdienst und Wohlfahrtspflege (BGW)
Postadres: Pappelallee 33/35/37
Stad: Hamburg
NUTS-code: DE600
Postcode: 22089
Land: DEU
Hoofdadres: http://www.bgw-online.de
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E44677529
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/04/2020 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
480,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Hays AG
Postadres: Brandstwiete 1
Stad: Hamburg
Postcode: 20457
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.