Publications Office of the EU
D-Potsdam: Fotokopieerapparaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Potsdam: Fotokopieerapparaten

  • Gepubliceerd
    13/04/2012
  • Uiterste termijn
    24/05/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    24/05/2012
  • Gunning
    06/08/2012
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Helmholtz-Zentrum Potsdam Deutsches GeoForschungsZentrum GFZ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
30121100 Fotokopieerapparaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
270,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
10/12-A
Beschrijving

35 A3-Kopierer (aufgeteilt in 3 Leistungsklassen) und 2 A4-Multifunktionsgeräte zur Miete über 5 Jahre inkl. Service ab der ersten Kopie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/05/2012 10:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
270,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Konica Minolta Business Solutions Deutschland GmbH
Postadres: Gradestraße 42
Stad: Berlin
Postcode: 12347
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.