Publications Office of the EU
Polen-Katowice: Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Katowice: Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting

  • Gepubliceerd
    18/12/2019
  • Uiterste termijn
    20/01/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    20/01/2020
  • Gunning
    11/02/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Biblioteka Śląska
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL22A Katowicki
Sector (CPV)
50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,090,000.00 PLN
Referentienummer inschrijving
DDB.201.12.2019
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu (utrzymanie ruchu) instalacji magazynu wysokiego składowania wraz z automatycznym sterowaniem urządzeniami i informatycznym systemem zarządzania, zamawiania i wydawania książek czytelnikom zwaną instalacją „Libromag”.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Biblioteka Śląska
Nationaal registratienummer: 276878007
Postadres: pl. Rady Europy 1
Stad: Katowice
NUTS-code: PL22A
Postcode: 40-021
Land: POL
Contactpersoon: Agnieszka Sowińska
Hoofdadres: www.bs.katowice.pl
Elektronisch via:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/01/2020 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
3,090,000.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Roman Piątek Teltra
Postadres: ul. Szyszkowa 10
Stad: Szczytniki
Postcode: 62-023
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.