Publications Office of the EU
Omzetting EG in IMC Tower 2 - elektrische installaties - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Omzetting EG in IMC Tower 2 - elektrische installaties

  • Gepubliceerd
    11/05/2026
  • Uiterste termijn
    14/05/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    14/05/2026
  • Gunning
    01/07/2026
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
BG Kliniken Ludwigshafen und Tübingen gGmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEB34 Ludwigshafen am Rhein, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
840,068.94 EUR
Referentienummer inschrijving
32-26 (200) LUD
Beschrijving

In Toren 2 op het gebied van de huidige medische dienstkamers op de begane grond wordt een centrale intermediaire zorgeenheid (IMC) gebouwd. Het IMC ontlast de intensive care, biedt 5 eenpersoonskamers/isolatiekamers en 7 tweepersoonskamers in de directe omgeving van de intensive care. De bijbehorende ventilatie-unit wordt geplaatst in de onderliggende tuinvloer op het gebied van kleedkamers en toiletten.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHHM9BJ
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHHM9BJ
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/05/2026 12:05
Gunningsmethode
Gesamtpreis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
840,068.94 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Rud. Otto Meyer Technik GmbH & Co.KG
Postadres:
Stad: Aalen
Postcode: 73430
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.