Publications Office of the EU
Noorwegen-Randaberg: Reinigingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Noorwegen-Randaberg: Reinigingsdiensten

  • Gepubliceerd
    31/01/2018
  • Uiterste termijn
    28/02/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    28/02/2018
  • Gunning
    07/03/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Randaberg kommune
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Locatie van de koper
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Sector (CPV)
90910000 Reinigingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,200,000.00 NOK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,476,140.00 NOK
Referentienummer inschrijving
18/201
Beschrijving

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Randaberg kommune
Nationaal registratienummer: 934 945 514
Postadres: Postboks 40
Stad: Randaberg
NUTS-code: NO043
Postcode: 4096
Land: NOR
Contactpersoon: Linda B. Joa
Hoofdadres: www.randaberg.kommune.no
Elektronisch via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/02/2018 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
3,200,000.00 NOK
Definitieve waarde van de opdracht
2,476,140.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: R and K Service AS
Postadres: Kvalebergveien 21
Stad: Stavanger
Postcode: 4016
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.