Publications Office of the EU
25-006 Kuskus – pořízení a ochraňování - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

25-006 Kuskus – pořízení a ochraňování

  • Gepubliceerd
    14/05/2025
  • Uiterste termijn
    14/07/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    14/07/2025
  • Gunning
    16/09/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Správa státních hmotných rezerv
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
15851250 Couscous
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,234,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,346,600.00 CZK
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
05319/25-SSHR
Beschrijving

Předmětem VZ je pořízení 60 t kuskusu např. z pšenice nebo ječmene nebo rýže nebo prosa (tj. kuskus z obilovin I. a II. typu) a jeho ochraňování. Kuskus bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen v souladu s § 35 zákona na 2 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 30 tun kuskusu, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 30 tun kuskusu.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://nen.nipez.cz/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/07/2025 10:01
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.