Publications Office of the EU
Finland-Helsinki: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Helsinki: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk

  • Gepubliceerd
    08/04/2019
  • Uiterste termijn
    23/05/2019
  • Gunning
    11/11/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Kansaneläkelaitos
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FI Suomi/Finland
Sector (CPV)
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
300,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
300,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Hankinnan kohteena ovat Kansaneläkelaitoksen (Kelan) henkilöasiakkaille järjestettävät OPI-kurssit Tampereen seudun ammattiopiston opiskelijoille.
Oppilaitokselle valitaan yksi (1) palveluntuottaja toteuttamaan OPI-kurssit vuosina 2020–2022. Tarjottavan toimipisteen (avo- tai laitosyksikkö) on sijaittava enintään 5 km tai 30 minuutin (julkisilla kulkuneuvoilla liikkuen) etäisyydellä oppilaitoksesta, osoite Santalahdentie 10, FI-33230 Tampere.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://hanki.tarjouspalvelu.fi/hanki?id=228896&tpk=1218a98c-45b8-4254-b748-ceeb28231dec
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Hankinta tehdään avoimella menettelyllä. Kaikki hankinnasta kiinnostuneet tarjoajalle asetetut soveltuvuusvaatimukset täyttävät palveluntuottajat voivat jättää tarjouksen tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnassa noudatetaan julkisista hankinnoista ja käyttöoikeussopimuksista annetun lain 1397/2016 (myöhemmin hankintalaki) velvoittavia säännöksiä ja julkisissa hankinnoissa noudatettavia periaatteita.
Geraamde waarde
300,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
300,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Coronaria Kuntoutuspalvelut Oy
Postadres:
Stad: Oulu
Postcode:
Land: FIN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.