Publications Office of the EU
MP-070089 N13 EP19 Splügen West – Untere Rüti, Bauherrenvermessung (BHV) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MP-070089 N13 EP19 Splügen West – Untere Rüti, Bauherrenvermessung (BHV)

  • Gepubliceerd
    10/03/2026
  • Uiterste termijn
    20/04/2026
  • Gunning
    07/07/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Ufficio federale delle strade USTRA, divisione infrastruttura stradale Est
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CH070 Ticino
Sector (CPV)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
263,633.20 CHF
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Das Erhaltungsprojekt Splügen West – Rüti umfasst den ca. 3.2 km langen Nationalstrassenabschnitt der N13 zwischen der Hinterrheinbrücke Splügen West und Untere Rüti (km 61.400 - km 64.640) im Kanton Graubünden. Der vor rund 60 Jahren in Betrieb genommene Abschnitt der Nationalstrasse N13 genügt den heutigen Anforderungen nicht mehr und es ist eine Gesamterneuerung in Etappen geplant. Das Projekt umfasst neben dem Trassee, diversen Brücken, Unter- und Überführungen, Stützbauwerke sowie die Betriebs- und Sicherheitsanlagen auch den Umbau des Anschluss Splügen. Ziel des Erhaltungsprojektes ist es, den Streckenabschnitt auf den neusten bau- und sicherheitstechnischen Stand gemäss den aktuellen Gesetzen, Normen, Richtlinien und Fachhandbüchern des ASTRA zu bringen. Gegenstand des Auftrages sind die Leistungen der Bauherrenvermessung für die Realisierungsphasen. Die detaillierte Leistungsbeschreibung ist im Pflichtenheft enthalten. Der Gesamtaufwand wird auf 3’500 Arbeitsstunden abgeschätzt.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
ZK2: QUALITAET DES ANGEBOTES
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
263,633.20 CHF
Gunning van het contract
Officiële naam: DE_HMQ AG
Postadres:
Stad: Thusis
Postcode: 7430
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.