Publications Office of the EU
Frankrijk-Wasquehal: Waterzuiveringswerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Wasquehal: Waterzuiveringswerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    07/06/2022
  • Uiterste termijn
    01/08/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    02/08/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
siden-sian noreade eau
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRE11 Nord
Locatie van de koper
NUTS code: FRE11 Nord
Sector (CPV)
45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,048,148.28 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
22 E 24 SP- ID
Beschrijving

commune de LANDAS Département du Nord (59) Rue du Quesne Création du réseau d'assainissement de collecte des Eaux Usées

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_qZq0g8u4kT
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/08/2022 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,048,148.28 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.