Publications Office of the EU
Duitsland-Ruhstorf a.d. Rott: Installeren van sanitair - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Ruhstorf a.d. Rott: Installeren van sanitair

  • Gepubliceerd
    09/07/2021
  • Uiterste termijn
    15/08/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    16/08/2021
  • Gunning
    23/09/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Markt Ruhstorf
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE228 Passau, Landkreis
Locatie van de koper
NUTS code: DE228 Passau, Landkreis
Sector (CPV)
45332400 Installeren van sanitair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
160,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
170,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Typische Sanitärinstallation mit Verrohrung für Gaststätte, Veranstaltungssaal mit Lüftung und Nutzungsräumen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EuBekVuUrl?z_param=224502
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/08/2021 14:45
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
160,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
170,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Eschrich Versorgungstechnik GmbH
Postadres: Laimgrub 17
Stad: Passau
Postcode: 94034
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.