Publications Office of the EU
Oostenrijk-Tulln: Aanbrengen van wegmarkeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Oostenrijk-Tulln: Aanbrengen van wegmarkeringen

  • Gunning
    06/05/2014
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,961,371.84
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,443,474.51 EUR
Referentienummer inschrijving
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Beschrijving

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,961,371.84
Definitieve waarde van de opdracht
2,443,474.51 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Postadres: Münchendorfer Straße 33
Stad: Guntramsdorf
Postcode: 2353
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.