Publications Office of the EU
Frankrijk-Saint-Denis: Reisbureaudiensten en dergelijke - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Saint-Denis: Reisbureaudiensten en dergelijke

  • Gepubliceerd
    19/12/2023
  • Uiterste termijn
    16/01/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    16/01/2024
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
université de La Réunion
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRY40 La Réunion
Locatie van de koper
NUTS code: FRY40 La Réunion
Sector (CPV)
63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2023STRANSPO19
Beschrijving

fourniture de titres de transport et prestations associées

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: université de La Réunion
Nationaal registratienummer: 19974478000016
Postadres: 15 avenue rené cassin CS 92003
Stad: Saint-Denis Cedex 9
NUTS-code: FRY40
Postcode: 97744
Land: FRA
Hoofdadres: https://www.univ-reunion.fr/decouvrir/marches-publics-et-avis-de-publicites/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/01/2024 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.