Publications Office of the EU
Duitsland-Weimar: Diensten in verband met de bouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Weimar: Diensten in verband met de bouw

  • Gepubliceerd
    17/02/2023
  • Uiterste termijn
    20/03/2023
  • Gunning
    05/09/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Klassik Stiftung Weimar
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEG05 Weimar, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEG05 Weimar, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
71222000 Diensten door architectenbureaus voor buitenvoorzieningen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
152,111.05 EUR
Referentienummer inschrijving
B23.20548
Beschrijving

Das „Ensemble Goethe-Wohnhaus“ ist Teil des Nationalmuseums und besteht aus den (vor-) goethezeitlichen Gebäuden Goethes Wohnhaus, den beiden benachbarten Vulpiushäusern, dem Gartenpavillon und dem Steinpavillon, sowie dem Torhaus. Weiterhin ist der Hausgarten Teil des Projektes. Dieser wird eingefasst von den genannten Gebäuden des „Ensembles Goethe-Wohnhaus“ sowie von den Museumsbauten, die nicht Teil des Projektes sind.
Die Klassik Stiftung Weimar plant daher die „Denkmalgerechte Instandsetzung und museale Neukonzeption“ des Ensembles Goethe-Wohnhaus. Im Zuge der Instandsetzung sollen die Gebäude dabei auch an einen zeitgemäßen technischen Standard angepasst und einzelne Teilbereiche des Gartens gemäß gesicherter Quellenbelege rekonstruiert werden. Hierfür werden im Denkmalbereich erfahrene und konzeptionell starke Planer in verschiedenen Fachdisziplinen gesucht.
Bestandteil der ausgeschriebenen Planungsleistung ist die Freianlagenplanung nach §§ 38 ff HOAI 2021.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Klassik Stiftung Weimar
Postadres: Burgplatz 4
Stad: Weimar
NUTS-code: DEG05
Postcode: 99423
Land: DEU
Contactpersoon: Fischer Planungsgesellschaft Weimar mbH, Vorwerksgasse 1, 99423 Weimar
Hoofdadres: www.klassik-stiftung.de
Elektronisch via:
https://www.evergabe.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
152,111.05 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Därr Landschaftsarchitekten
Postadres: Ernst-Grube-Straße 1
Stad: Halle (Saale)
Postcode: 06120
Land: DEU

Officiële naam: RoosGrün
Postadres: Karl-Liebknecht-Straße 17-21
Stad: Weimar
Postcode: 99423
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.