Publications Office of the EU
Spanje-Gerona: Bitumen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Gerona: Bitumen

  • Gepubliceerd
    05/01/2018
  • Uiterste termijn
    12/02/2018
  • Gunning
    10/05/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Diputació de Girona
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES512 Girona
Locatie van de koper
NUTS code: ES512 Girona
Sector (CPV)
44113610 Bitumen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
649,600.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
324,800.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2017/7512
Beschrijving

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

44113610 - Bitumen

45000000 - Bouwwerkzaamheden

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

45230000 - Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen

45233000 - Aanleg van snelwegen en wegen

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
649,600.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
324,800.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Postadres:
Stad: Madrid
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.