Publications Office of the EU
Letland-Salaspils: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Salaspils: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    17/12/2015
  • Uiterste termijn
    25/02/2016
  • Gunning
    29/02/2016
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Salaspils novada dome
Plaats van uitvoering
NUTS code: LV007 Pierīga
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
163,607.20 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
163,607.20 EUR
Referentienummer inschrijving
SND 2015/87
Beschrijving

Elektroenerģijas iegāde Salaspils novada pašvaldības vajadzībām.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
163,607.20 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
163,607.20 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: AS Latvenergo
Postadres: Pulkveža Brieža iela 12
Stad: Rīga
Postcode: 1230
Land: LVA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.