Publications Office of the EU
Roemenië-Botosani: Antivirale middelen voor systemisch gebruik - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Botosani: Antivirale middelen voor systemisch gebruik

  • Gepubliceerd
    19/07/2014
  • Uiterste termijn
    03/09/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    26/09/2014
  • Gunning
    30/09/2014
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Judetan de Urgenta „Mavromati” Botosani
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO212 Botoşani
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33651400 Antivirale middelen voor systemisch gebruik
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,852,866.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
7,261,294.74 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
36
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Medicamente program HIV/SIDA.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/09/2014 18:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.