Publications Office of the EU
Tsjechië-Ostrava: Personal computers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Ostrava: Personal computers

  • Aangekondigd
    15/09/2012
  • Gepubliceerd
    10/12/2014
  • Uiterste termijn
    29/12/2014
  • Geannuleerd
    12/02/2015
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
30213000 Personal computers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
799,931.00
Referentienummer inschrijving
CIS/DNS/ICT
Beschrijving

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
799,931.00
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.