Publications Office of the EU
Italië-Florence: Luchthavenuitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Florence: Luchthavenuitrusting

  • Gepubliceerd
    17/03/2023
  • Uiterste termijn
    08/05/2023
  • Gunning
    20/09/2023
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
TOSCANA AEROPORTI S.P.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI14 Firenze
Locatie van de koper
NUTS code: IT Italia
Sector (CPV)
34960000 Luchthavenuitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
832,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Fornitura, installazione e manutenzione degli Entry-Exit System (EES) presso gli Aeroporti “A. Vespucci” di Firenze e “G. Galilei” di Pisa

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.toscana-aeroporti.com/home/business/bandi-di-gara/procedure-di-gara-telematiche.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
832,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: RTI INDRA ITALIA SPA – NET STUDIO SPA
Postadres:
Stad: Roma
Postcode:
Land: ITA

Officiële naam: Net Studio Spa
Postadres:
Stad: Prato
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.