Publications Office of the EU
Dostawa i montaż mebli, foteli biurowych dla Biura Prezesa AMW oraz dostawę i montaż foteli biurowych dla Oddziałów Regionalnych AMW - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa i montaż mebli, foteli biurowych dla Biura Prezesa AMW oraz dostawę i montaż foteli biurowych dla Oddziałów Regionalnych AMW

  • Gepubliceerd
    06/11/2024
  • Uiterste termijn
    25/11/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    25/11/2024
  • Gunning
    04/02/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Agencja Mienia Wojskowego
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
39130000 Kantoormeubilair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
491,472.06 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
8
Referentienummer inschrijving
DZP-BP.2610.466.2024
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli, foteli biurowych dla Biura Prezesa AMW oraz dostawa i montaż foteli biurowych dla Oddziałów Regionalnych AMW, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://amw.ezamawiajacy.pl
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://amw.ezamawiajacy.pl
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/11/2024 09:15
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.