Publications Office of the EU
NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NH90-HELIKOPTERIN RTM322-MOOTTORIA KOSKEVA PUITESOPIMUS

  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Puolustusvoimien logistiikkalaitos
Plaats van uitvoering
NUTS code: anyw-eea
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50210000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuigen en andere uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
14,500,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
32672/2026
Beschrijving

NH90-kuljetushelikopterin RTM322-moottorin huoltoja, varaosia ja laitteita koskeva puitesopimus 31.12.2032 saakka.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Kiinteä hinta
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
14,500,000.00 EUR
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.