Publications Office of the EU
Softwareentwicklungsplattform für die Entwicklung nativer mobiler Applikationen 2025 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Softwareentwicklungsplattform für die Entwicklung nativer mobiler Applikationen 2025

  • Gepubliceerd
    18/02/2025
  • Uiterste termijn
    10/03/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    10/03/2025
  • Gunning
    14/07/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
ekom21 - KGRZ Hessen
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Sector (CPV)
72200000 Softwareprogrammering en -advies
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
ekom21-2025-0001
Beschrijving

Die ekom21 - Kommunales Gebietsrechenzentrum Hessen ist eine Körperschaft des öffentlichen Rechts nach dem Hessischen Datenverarbeitungsverbundgesetz (DV-VerbundG). Sie ist zentraler IT-Dienstleister für die hessischen Kommunen und ihre Einrichtungen. Von den Standorten in Gießen, Darmstadt und Kassel versorgt sie Ihre Endkunden umfassend mit modernen Informations- und Kommunikationsdienstleistungen (IuK) aller Art. Das Ziel dieser Ausschreibung ist die Beschaffung einer Low-Code-Softwareentwicklungsplattform zur Entwicklung verschiedener nativer Apps für den kommunalen Raum. Die Apps sollen den Bürgern den digitalen Zugang zu ihrer Kommune erleichtern.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.had.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.had.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/03/2025 10:15
Gunningsmethode
Anforderungsliste
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
-1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Fabrik19 GmbH
Postadres:
Stad: Gießen
Postcode: 35390
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.