Publications Office of the EU
Spanje-Zaragoza: Medische verbruiksartikelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Zaragoza: Medische verbruiksartikelen

  • Gepubliceerd
    18/07/2013
  • Uiterste termijn
    26/08/2013
  • Gunning
    31/10/2013
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Servicio Aragonés de Salud - Hospital Universitario «Miguel Servet»
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33140000 Medische verbruiksartikelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
160,608.30 EUR
Referentienummer inschrijving
P.A. 104 HMS/13
Beschrijving

Material para Hemodiálisis.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Hospital Universitario «Miguel Servet»
Postadres: Paseo Isabel la Católica, 1-3
Stad: Zaragoza
Postcode: 50009
Land: ESP
Contactpersoon: Servicio de Registro General
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

33140000 - Medische verbruiksartikelen

33180000 - Functionele ondersteuning

33181000 - Apparatuur voor nierdialyse

Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
160,608.30 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Hospal, S.A.
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.