Publications Office of the EU
Spanje-Torrejón de Ardoz: Opslag- en magazijndiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Torrejón de Ardoz: Opslag- en magazijndiensten

  • Gepubliceerd
    13/03/2013
  • Uiterste termijn
    22/04/2013
  • Gunning
    24/05/2013
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
63120000 Opslag- en magazijndiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
485,166.94 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
255,723.53 EUR
Referentienummer inschrijving
4220013000100
Beschrijving

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Sección Contratación Sea 22
Postadres: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Stad: Torrejón
Postcode: 28850
Land: ESP
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
485,166.94 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
255,723.53 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.