Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Immunosuppresiemiddelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Praag: Immunosuppresiemiddelen

  • Gepubliceerd
    07/06/2021
  • Uiterste termijn
    08/07/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    08/07/2021
  • Gunning
    09/08/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Fakultní Thomayerova nemocnice
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
33652300 Immunosuppresiemiddelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
16,565,644.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
16,565,644.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léku XELJANZ - L04AA29.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilTN
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/07/2021 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
16,565,644.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
16,565,644.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Postadres: K pérovně 945/7
Stad: Praha 10
Postcode: 10200
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.