Publications Office of the EU
Nederland-Tiel: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederland-Tiel: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij

  • Gepubliceerd
    23/02/2022
  • Uiterste termijn
    04/04/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    04/04/2022
  • Gunning
    14/04/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Waterschap Rivierenland
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL Nederland
Locatie van de koper
NUTS code: NL Nederland
Sector (CPV)
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
500,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2022001827
Beschrijving

Korte omschrijving onderhavige opdracht
Het waterschap heeft diversen terreinen waarop installaties staan, zoals zuiveringen, rioolgemalen, poldergemalen, stuwen, werkplaatsen, e.d.
De buitenruimte van deze terreinen waarop betreffende installaties staan moeten verzorgd en onderhouden worden. De werkzaamheden bestaan met namen uit: Maaien gazonsBlad ruimen gazonsEcologisch beheer van grasvelden en overige vegetatiesSnoeien bomenSnoeien en dunnen bosplantsoen en overige beplantingenKnippen hagenOnkruidvrij maken beplantingsvakkenOnkruidvrij maken verhardingenVerwijderen blad en veegvuil op verhardingenVrijmaken hekwerken van begroeiingTer beschikking stellen van personeel en materieel
bied waarbinnen de terreinen zijn gelegen weergegeven.
Een exacte en concrete beschrijving van de werkzaamheden zijn opgenomen in bijgevoegde werkomschrijving (Bijlage 1).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer: 30281419
Postadres: de Blomboogerd 1 te Tiel
Stad: Tiel
NUTS-code: NL
Postcode: 4003 BX
Land: NLD
Contactpersoon: Maurice Tas
Hoofdadres: http://www.wsrl.nl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/04/2022 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
500,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Gebr. Tolenaars B.V.
Postadres:
Stad: Giessen
Postcode:
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.