Publications Office of the EU
Frankrijk-Vandœuvre-lès-Nancy: Reparatie en onderhoud van optische uitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Vandœuvre-lès-Nancy: Reparatie en onderhoud van optische uitrusting

  • Gunning
    09/10/2020
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
CNRS-Délégation Centre Est
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Locatie van de koper
NUTS code: FRF3 Lorraine
Sector (CPV)
50344000 Reparatie en onderhoud van optische uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
171,426.60 EUR
Referentienummer inschrijving
20.06.12
Beschrijving

Le présent marché concerne la maintenance complète du microscope électronique à balayage MEB-FIB-Hélios Nanolab 600i, numéro de série nº 9923271.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
171,426.60 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: FEI France SAS
Postadres: 16 avenue du Québec
Stad: Villebon-sur-Yvette
Postcode: 91140
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.