Publications Office of the EU
Polen-Toruń: OK-instrumenten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Toruń: OK-instrumenten

  • Gepubliceerd
    12/07/2022
  • Uiterste termijn
    19/08/2022
  • Gunning
    27/09/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL Polska
Sector (CPV)
33162200 OK-instrumenten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
127,500.72 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
127,500.72 PLN
Referentienummer inschrijving
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Beschrijving

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Postadres: ul. Świętego Józefa 53-59
Stad: Toruń
NUTS-code: PL
Postcode: 87-100
Land: POL
Contactpersoon: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Hoofdadres: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
127,500.72 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
127,500.72 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Postadres: ul. Piękna 55/1
Stad: Poznań
Postcode: 60-589
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.