Publications Office of the EU
Italië-Rome: Reparatie en onderhoud van mechanische uitrusting in gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Reparatie en onderhoud van mechanische uitrusting in gebouwen

  • Gunning
    10/03/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Istituto Poligrafico e Zecca dello Stato S.p.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
50712000 Reparatie en onderhoud van mechanische uitrusting in gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
208,531,731.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
208,531,731.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servizi di manutenzione e fornitura di consumabili per tutti i sistemi di stampa Kodak presso gli stabilimenti di Roma e Foggia.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
208,531,731.00
Definitieve waarde van de opdracht
208,531,731.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: KODAK S.P.A
Postadres: 20092
Stad: Cinisello Balsamo
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.