Publications Office of the EU
Duitsland-Freiburg im Breisgau: Draagbare computers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Freiburg im Breisgau: Draagbare computers

  • Gepubliceerd
    18/07/2017
  • Uiterste termijn
    18/08/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    18/08/2017
  • Gunning
    25/09/2017
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Locatie van de koper
NUTS code: DE13 Freiburg
Sector (CPV)
30213100 Draagbare computers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,999,643.96 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2017/S 135-276297
Beschrijving

Im Auftrag des Landes Baden-Württemberg schreibt die Universität Freiburg handelsübliche Note-books und Tablets zum Einsatz an den Hochschulen des Landes aus.
Auftragsgegenstand ist die Lieferung von Notebooks und Tablets für wissenschaftliche Anwen-dungen und Lehrbetrieb für die Universität Freiburg und für die bezugsberechtigten Hochschulen des Landes Baden-Württemberg.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Postadres: Fahnenbergplatz
Stad: Freiburg
NUTS-code: DE13
Postcode: 79098
Land: DEU
Hoofdadres: http://www.uni-freiburg.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/08/2017 10:15
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.