Publications Office of the EU
Algemene renovatie Albert-Schweitzer-Realschule en Pestalozzi Förderschule - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Algemene renovatie Albert-Schweitzer-Realschule en Pestalozzi Förderschule

  • Gepubliceerd
    20/06/2025
  • Gunning
    14/07/2025
  • Uiterste termijn
    05/08/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    05/08/2025
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Sector (CPV)
45214200 Schoolgebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
693,774.75 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Als onderdeel van de algemene renovatie van het Albert-Schweizer-Realschule-schoolgebouw zijn beglazingswerken, PFR-gevels (staalprofielsysteem), buitendeuren (staalprofielsysteem) vereist voor de bouwsecties BA1 - BA 3. BA 1 PFR-gevel ca. 80 m2 PFR-gevel met luifel ca. 89 m2 zijingang, buitendeurelement meerdelig ca. 7 m2 buitenmuur/plafondbekleding ca. 12 m2 schoonlopend ca. 40 m2 BA 2 PFR-gevel ca. 29 m2 buitendeurelement meerdelig ca. 8 m2 buitenm2 buitenmuur/plafondbekleding ca. 9 m2 BA 3 buitendeurelement meerdelig ca. 7 m2 buitendeurelement meerdelig ca. 8 m2 buitendeurelement 1-delig ca. 4 m2 buitenm2 buitenmuur/plafondbekleding ca. 12 m2 Uitvoeringsperiode Totale maatregel 07.05.2025 - 27.05.2030 Beglazingswerkzaamheden, PFR-gevel, buitendeuren (onder voorbehoud van verandering) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Verdere bouwfasen, alle transacties voltooid en goedgekeurd BA 2: 20.11.2026 - 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Geen losse toewijzing!

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E36867744
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.subreport.de/E22833613
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/08/2025 10:15
Gunningsmethode
Criterium: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Type: price
Beschrijving: 100 % Preis
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
693,774.75 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Postadres:
Stad: Bonn
Postcode: 53119
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Officiële naam: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postadres:
Stad: Kaperich
Postcode: 56767
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.