Publications Office of the EU
IT Security Services voor RAG Aktiengesellschaft - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

IT Security Services voor RAG Aktiengesellschaft

  • Gepubliceerd
    08/04/2025
  • Uiterste termijn
    06/05/2025
  • Gunning
    06/11/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
RAG Aktiengesellschaft
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
72500000 Informaticadiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
750,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2025-006
Beschrijving

In het kader van deze aanbesteding is RAG Aktiengesellschaft op zoek naar een partner die het onderwerp IT-beveiliging holistisch monitort en zowel preventief als reactief gevaren en risico's detecteert en beperkt.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6daf1663-03a3-4e32-b49e-61197c3f23df
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6daf1663-03a3-4e32-b49e-61197c3f23df
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium: Preis
Type: price
Beschrijving: Preis
Gewicht (percentage, exact): 1
Geraamde waarde
1,500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
750,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Bechtle AG
Postadres:
Stad: Neckarsulm
Postcode: 74172
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.