Publications Office of the EU
Italië-Valmadrera: Diensten voor sollicitatiebegeleiding - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Valmadrera: Diensten voor sollicitatiebegeleiding

  • Gepubliceerd
    12/07/2021
  • Uiterste termijn
    27/08/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    30/08/2021
  • Gunning
    08/10/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
SILEA SPA
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITC43 Lecco
Locatie van de koper
NUTS code: ITC43 Lecco
Sector (CPV)
79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,250,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,250,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Individuazione di una Agenzia per il lavoro a cui affidare, mediante sottoscrizione di accordo quadro con un unico operatore, il servizio di somministrazione lavoro

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://sileaspa.acquistitelematici.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/08/2021 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,250,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,250,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: RANDSTAD ITALIA SPA
Postadres:
Stad: MILANO
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.