Publications Office of the EU
Portugal-Viseu: Medische verbruiksartikelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Viseu: Medische verbruiksartikelen

  • Gepubliceerd
    20/07/2020
  • Uiterste termijn
    20/08/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    21/08/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Centro Hospitalar Tondela-Viseu, E. P. E.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT16G Viseu Dão Lafões
Locatie van de koper
NUTS code: PT16G Viseu Dão Lafões
Sector (CPV)
33140000 Medische verbruiksartikelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
32/02300/2020
Beschrijving

32/02300/2020 — Acordo-quadro: DM clínico: gastro (agulhas, ansas e balões).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Centro Hospitalar Tondela-Viseu, E. P. E.
Nationaal registratienummer: 509822940
Postadres: Avenida Rei Dom Duarte
Stad: Viseu
NUTS-code: PT16G
Postcode: 3504-509
Land: PRT
Hoofdadres: www.hstviseu.min-saude.pt
Inschrijven mogelijk
Submission for one lot only
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/08/2020 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.